Kontakty

Pokud máte dotazy, nápady na spolupráci, nebo jen chcete poslat vtipný svatební příběh, jste na správném místě. Připravte se, že vás provedeme svatebním labyrintem s úsměvem na tváři a profesionálním přístupem.

Jak nás můžete kontaktovat

Pro všechny vaše dotazy, návrhy nebo svatební SOS situace nás neváhejte kontaktovat na našem e-mailu: info@svatby-saty.cz. Odpovíme rychleji než nevěsta řekne „ano“!


Zásady ochrany osobních údajů

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci Často kladených otázek našeho svatebního magazínu Svatby-Šaty.cz! Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám čtenáři kladou. Pokud zde nenajdete odpověď na svou otázku, neváhejte nás kontaktovat přímo!

Existuje mnoho způsobů, jak ušetřit, například volbou méně nákladné sezóny, snížením počtu hostů, nebo výběrem méně nákladných lokalit. Pro více tipů si přečtěte naše články o plánování rozpočtu.

Doporučujeme začít plánovat svatbu alespoň 12 měsíců předem, aby bylo dostatek času na rezervaci míst a služeb, které jsou často rezervovány dlouho dopředu.

Mezi oblíbená místa patří historické zámky, venkovní zahrady a moderní eventové prostory. Každé místo má své jedinečné kouzlo a charakter.

Ano, velmi rádi zvážíme všechny návrhy na spolupráci. Prosím, pošlete nám detaily vašeho návrhu prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Na našem webu najdete také kontaktní formulář. Je to rychlý a snadný způsob, jak nám zanechat zprávu. Ať už máte dotaz nebo chcete sdílet svůj oblíbený bezlepkový recept, těšíme se na vaše zprávy.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800